Gimnazjum

Nawigacja

Sport

Sukcesy na przełomie lat

    

      

OSIaGNIECIA_SPORTOWE__2015-2016.doc

OSIaGNIECIA_SPORTOWE___2014-2015.doc

OSIĄGNIĘCIA___SPORTOWE__2012-2013.doc

 

 

SUKCESY SPORTOWE W LATACH 2000-2013

 

Rok szkolny 2000/2001

I   miejsce w Finałach Gimnazjady  Województwa  Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej chłopców
III miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
III miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Lekkoatletycznej Lidze Szkolnej chłopców
VI miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Lekkoatletycznej Lidze Szkolnej dziewcząt

 



Rok szkolny 2001/2002

IV miejsce w Finałach Gimnazjady  Województwa  Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej chłopców
VI miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
VIII miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
V-VI miejsce w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt

 



Rok szkolny 2002/2003

V-VI miejsce w Finałach Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt
V-VI miejsce w Finałach Gimnazjady  Województwa  Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej chłopców
IX miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
IX miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Lekkoatletycznej Lidze Szkolnej dziewcząt
XII miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Lekkoatletycznej Lidze Szkolnej chłopców

 


Rok szkolny 2003/2004

III miejsce w Finale Wojewódzkim turnieju piłki nożne j"Coca-Cola Cup 2004" - chłopców
III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt
V-VI miejsce w Finałach Gimnazjady  Województwa  Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej chłopców
III miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców

 


 

Rok szkolny 2004/2005

II miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych chłopców
V miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt
I miejsce w Finale Województwa Kujawsko Pomorskiego w turnieju piłkarskim Coca-Cola Cup 2005


 

Rok szkolny 2005/2006

III miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - dziewcząt
III miejsce - Monika Tyburska w biegu na 600 m. w Wojewódzkiej Gimnazjadzie 1.06- Bydgoszcz
IV miejsce w Finałach Gimnazjady  Województwa  Kujawsko-Pomorskiego w piłce nożnej chłopców


 

Rok szkolny 2006/2007


II miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt

IX  miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych - chłopców

XII  miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewcząt


 

Rok szkolny 2007/2008

 

II miejsce w Finale Województwa Kujawsko- Pomorskiego 

w turnieju piłkarskim Coca-Cola Cup 2008 chłopców

V – VI miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w piłce nożnej  - chłopców

IX – X miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w piłce nożnej  - dziewcząt

Złoty medal Paweł Zaleśkiewicz w skoku wzwyż w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady, Świecie2008

Srebrny medal Maria Jeżewska w biegu na 100m. w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady , Świecie2008

IV miejsce w sztafecie 4x100 dziewcząt w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady, Świecie2008

Skład sztafety (J. Akerman, J. Witkowska, S. Drozdowska, M. Jeżewska – rekord szkoły 54,45s.)

V miejsce Joanna Witkowska w biegu na 100m. w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady, Świecie2008

VI miejsce w skoku wzwyż w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady , Świecie2008


 

Rok szkolny 2008/2009

 

Złoty medal Patrycja Bilicka z w skoku w dal w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

VI miejsce Paweł Zaleśkiewicz w skoku wzwyż w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

V  miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych – dziewcząt

VI miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej chłopców


 

Rok szkolny 2009/2010

 

II  miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w piłce nożnej  - chłopców

V miejsce w Finale Województwa Kujawsko- Pomorskiego 

w turnieju piłkarskim Coca-Cola Cup 2010 chłopców

IV  miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w Sztafetowych Biegach Przełajowych – chłopców

III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt

VII miejsce w sztafecie szwedzkiej  dziewcząt w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

V miejsce Łukasz Pietrzak w skoku wzwyż w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

VII miejsce Patrycja Niedbalska w skoku w dal w Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

VII miejsce Natalia Liszewska w rzucie oszczepem w  Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

IX miejsce Marta Rogórz  w skoku wzwyż w  Finale Wojewódzkiej Gimnazjady


 

Rok szkolny 2010/2011

 

I miejsce w Finałach Wojewódzkich Gimnazjady w piłce nożnej  - chłopców

I miejsce w Finale Województwa Kujawsko- Pomorskiego 

w turnieju piłkarskim Coca-Cola Cup 2011 chłopców

II miejsce w Półfinale Rejonu Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt


 

Rok szkolny 2011/2012

 

V miejsce w Finale Województwa Kujawsko- Pomorskiego 

w turnieju piłkarskim Coca-Cola Cup 2012 chłopców

II miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce nożnej chłopców

III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt

IV miejsce w Półfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce nożnej  dziewcząt

VIII miejsce Paulina Skowrońska  w skoku wzwyż w  Finale Wojewódzkiej Gimnazjady


 

Rok szkolny 2012/2013

 

III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt

III miejsce w Ćwierćfinale Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce koszykowej dziewcząt

VI miejsce Paulina Skowrońska  w skoku wzwyż w  Finale Wojewódzkiej Gimnazjady

II miejsce drużynowo w CROSSIE SZCZUTOWSKIM

II miejsce Julia Grzegorzewska w CROSSIE SZCZUTOWSKIM

I miejsce Piotr Kułakowski w CROSSIE SZCZUTOWSKIM

II miejsce  Mateusz Szymborski w CROSSIE SZCZUTOWSKIM

 

Wiadomości

Kontakt

  • Gimnazjum im Józefa Wybickiego w Rypinie
    ul. Sportowa 24
    87-500 Rypin

  • +48 54 280 2331

Galeria zdjęć