Gimnazjum

Nawigacja

Sport

Rekordy szkoły

 

       REKORDY SZKOŁY W LEKKIEJ ATLETYCE    

/chłopcy/

100 m.                      Lewandowski Jan             11, 68 s.                 Rypin 2014

300 m.                      Kułakowski Piotr                38,41 s.                Świecie 2014

1000 m.                    Żuchowski Jakub              2:55,56 s.              Rypin 2005

1500 m.                     Rupiński Michał               4:40,84 s.              Rypin 2007

Skok w dal                Dykowski Mateusz             5,86 m.                Rypin 2007

Skok wzwyż              Wiśniewski Piotr                 173 cm.               Rypin  2007

Pchnięcie kulą 5 kg   Majorkiewicz Bartosz        13,68 m.               Rypin  2002

Dysk                          Słomiński Michał               33,79 m.               Rypin 2002

Oszczep                     Anuszewski Łukasz       53,90 m.         Rypin  2002

Sztafeta 4 x 100 m.

                                   Alrashidi Dawid,
                                   Trojakowski Paweł,        49,60 s.       Rypin 2005
                                   Wiśniewski Bartek,
                                   Bilicki Mateusz

 

 Sztafeta
szwedzka 

                                  Trojakowski Paweł,
                                  Bilicki Mateusz,             2:15,03 s.  Bydgoszcz 2006   
                                  Alrashidi Dawid,
                                  Wiśniewski Bartosz

 

/dziewczęta/

 

100 m.                       Jeżewska Maria                 13,25 s.        Rypin 2007  

300 m.                       Walkiewicz Aleksandra      44,19 s.        Świecie 2007

600 m.                       Tyburska Monika            1:40,72 s.        Kielce   2005

800 m.                       Tyburska Monika             2:25,43 s.       Gdańsk 2005

Skok w dal                 Bilicka Patrycja                  5,07 m.         Świecie  2007

Skok wzwyż              Lichnerowicz Emilia         145 cm.          Rypin 2001

Pchnięcie kulą 3 kg.  Kusz Kornelia                  10,48 m.         Rypin 2003

Oszczep                    Witkowska Agnieszka      28,20 m.        Rypin 2002

sztafeta 4 x 100 m.

                                  Tyburska Daria,
                                  Bilicka Paulina,                       55,34 s.     Bydgoszcz  2006
                                 Walkiewicz Alekszandra,
                                 Jeżewska Maria

 

Sztafeta szwedzka

                                  Drozdowska Sylwia,
                                  Jeżewska Maria                    2:37,54 s.   Świecie 2007
                                  Bilicka Paulina,
                                  Pocztarska Klaudia

 

REKORDY SZKOŁY W PŁYWANIU

DZIEWCZĘTA

50m styl motylkowy -          Wiśniewska Zuzanna          0:44,02s        Toruń 2015

50m styl dowolny -             Stawska Julia                       0:39,18 s.      Rypin 2015

50m styl klasyczny -          Wiśniewska Zuzanna           0:50,88 s.       Rypin 2015

50m styl grzbietowy -         Rakoczy Michalina              0:51,25 s.       Rypin 2015

100m styl zmienny -          Rentflejsz Dominika             1:48,59 s.       Rypin 2015

Sztafeta 4x50 m stylem dowolnym  -                             2:53,00 s.       Toruń 2015

                                         Wiśniewska Zuzanna

                                         Kolasińska Patrycja

                                         Stawska Julia

                                         Rentflejsz Dominika

Chłopcy

50m styl dowolny -            Kamil Dobiesz                    0:30,68 s.       Rypin 2014

50m styl grzbietowy -         Patryk Stefański                0:44,67 s.       Rypin  2016

50m styl klasyczny -          Aleksy Nawatkowski          0:40,73 s.       Rypin 2016

50m  styl motylkowy -        Kajetan Rycharski             0:39,18 s.       Rypin 2016

100m styl zmienny -           Aleksz Nawatkowski         01: 28, 74 s     Rypin 2016

Sztafeta 4x50m  stylem dowolnym   -                          02:20,85 s.       Toruń 2014

                                         Rycharski Kamil

                                        Aleksy Nawatkowski

                                        Rycharski Kajetan

                                        Dobiesz Kamil

 

Wiadomości

Kontakt

  • Gimnazjum im Józefa Wybickiego w Rypinie
    ul. Sportowa 24
    87-500 Rypin

  • +48 54 280 2331

Galeria zdjęć