Gimnazjum

Nawigacja

Erasmus+

 

Kryteria wyboru uczniów do projektu międzynarodowego Erasmus+         

 „ Start up – Wege in die berufliche Selbständigkeit”

 

 

    W projekcie międzynarodowym Erasmus+ z Niemcami i Hiszpanią weźmie udział cała społeczność Liceum Plastycznego w Rypinie ( zostanie poinformowana o celach projektu, będzie realizowała założenia projektowe), a grupa uczniów wybrana zgodnie z kryteriami projektu, będzie uczestniczyć w spotkaniach międzynarodowych w Niemczech, Belgii, Hiszpanii i Polsce. Dwunastoosobowa grupa uczniów będzie regularnie spotykać się w zespole, realizując szczegółowe zadania projektowe.

    Zespół nauczycieli projektu Erasmus + opracował następujące kryteria wyboru uczniów do realizacji projektu „ Start up – Wege in die berufliche Selbständigkeit”.   

 

 1. Uczeń biorący udział w spotkaniach międzynarodowych wykazuje się bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego.
 2. Uczeń pracujący w zespole projektowym wykazuje się wysoką frekwencją na spotkaniach projektowych ( 100% frekwencji).
 3. Uczeń bierze aktywny udział we wszystkich pracach projektowych, wykonuje wszystkie zadania zlecone mu przez koordynatora projektu.
 4. Uczeń uzyskuje wzorową lub bardzo dobrą ocenę z zachowania, wykazując się wysoką kulturą osobistą, umiejętnością współpracy w zespole.
 5. Uczeń bierze udział w konkursach językowych organizowanych przez szkołę.

 

Wiadomości

Kontakt

 • Gimnazjum im Józefa Wybickiego w Rypinie
  ul. Sportowa 24
  87-500 Rypin

 • +48 54 280 2331

Galeria zdjęć