• Rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas 7 szkoły podstawowej,
    4 września o godzinie 10:00

zaś dla uczniów gimnazjum i uczniów liceum plastycznego odbędzie się
    4 września o godzinie 10:30
    Wszystkich zapraszamy do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 przy ulicy Sportowej 24.

• Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bauska 2017.

• 02.07.2017

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Bruksela 21-25.05.2017.

• Dobra passa uczniów z ZSM Gimnazjum im. Józefa Wybickiego w Rypinie trwa. Reprezentanci tej szkoły zdobyli wysokie miejsca w tegorocznej edycji konkursu matematycznego Liga Zadaniowa. Dominik Cyrankowski uzyskał III miejsce w kategorii klas drugich gimnazjum, Aleksandra Laskowska uzyskała wyróżnienie w kategorii klas pierwszych. Na podkreślenie zasługuje wysoki poziom wymagań konkursowych, który pozwala tylko nielicznym uczestnikom na odniesienie sukcesu. Uczniowie Gimnazjum „Wybickiego” potwierdzili szeroki zakres swoich matematycznych umiejętności. Podobne sukcesy w ramach konkursu odnosili również uczniowie ZSM w poprzednich latach, cieszy więc zachowanie tradycji przez kolejnych gimnazjalistów.

• Z przyjemnością informujemy, iż Rypińskie Stowarzyszenie INICJATYWA bierze udział w konkursie Fundacji Aviva, który jest kierowany do dzieci w wieku 0-13 lat.  Wygrany projekt może uzyskać kwotę 50 000 zł. INICJATYWA wspiera dzieci i młodzież w rozwijaniu talentów i pasji. Wychodząc z inicjatywą by połączyć zainteresowania jakimi są taniec i pływanie, a także chcąc zintegrować różne grupy dzieci i młodzieży stowarzyszenie zainicjowało projekt pn.: „Rypin tańczy Rypin pływa Rypin z Avivą wygrywa”. Skierowany jest on do grupy dzieci tańczących i pływających w wieku od 8 do 13 lat. Ma na celu zdobycie nowych umiejętności tanecznych poprzez warsztaty z profesjonalnym choreografem oraz doskonalenie technik pływackich poprzez treningi z trenerami sportowymi. W tym celu będzie również organizowane szkolenie z udzielania pierwszej pomocy. Podsumowaniem projektu będzie nagranie płyty z piosenką bożonarodzeniową oraz wydanie kalendarza ze zdjęciami z warsztatów tanecznych i z zajęć pływackich.  Na projekt Rypińskiego Stowarzyszenia INICJATYWA mogą głosować wszyscy mający tylko dostęp do Internetu. Wystarczy tylko wejść na stronę http://todlamniewazne.pl/inicjatywa,1437.html uzupełnić krótki formularz a następnie potwierdzić głos (wiadomość potwierdzająca przyjdzie na podany adres e-mail). Głosowanie trwa do 11 czerwca br. Pozostały zatem 4 dni. Rypińskie młode talenty czekają na Wasz głos, dzięki któremu będą mogli rozwijać swoje pasje. Przyłączcie się i pozwólcie naszym dzieciom realizować się poprzez taniec i pływanie.

• Zespół Szkół Miejskich w Rypinie