• W dniu 06.02.2018 odbyły się Walentynki w naszej szkole. Główną atrakcją była fotobudka, która cieszyła się dużym powodzeniem oraz poczta walentynkowa. Nasz listonosz walentynkowy dostarczył wszystkie liściki pod wskazane adresy. Dzięki dekoracji wszyscy poczuliśmy klimat walentynek. Uczniowie odpowiedzieli na apel samorządu i przyszli ubrani w stroje z elementami czerwieni bądź różu. Dodatkowo klimat zbudowała nastrojowa muzyka. Wszyscy świetnie się bawili!

Zdjęcia zostały dodane do galerii Walentynki 2018.

• Dnia 2 lutego 2018 roku w Zespole Szkół Miejskich w Rypinie gościliśmy przedstawiciela Państwowej Straży Pożarnej.
    Mł. Bryg. Dariusz Łęgosz omówił temat bezpieczeństwa w czasie ferii, odpowiedniego zachowania w sytuacjach kryzysowych oraz sposób prawidłowego wzywania pomocy. Uczniowie zostali zapoznani ze specyfiką pracy strażaka oraz wymaganiami, jakie należy spełnić,
 aby pracować w Straży Pożarnej.

Elżbieta Lewandowska

• 5 stycznia uczniowie klasy III C mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z dietetyczką –
p. Darią Gawlik, zaproszoną do ZSM przez p. Elżbietę Lewandowską. Młodzież poznała zasady zdrowego żywienia oraz usłyszała na czym polega praca dietetyka. Uczniowie mieli możliwość  zmierzenia się  specjalną miarą dietetyczną oraz obliczenia swojego wskaźnika BMI. Miejmy nadzieję, że młodzi ludzie wykorzystają w życiu wskazówki profesjonalnego dietetyka.
                            Elżbieta Lewandowska

• 28.01.2018

Moduł Erasmus+ został zmodyfikowany

• W Mikołajkowy Bieg Charytatywny dla Alicji zaangażowali się uczniowie Liceum Plastycznego przekazując na licytację prace plastyczne.

• Zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki 2017.

• Zespół Szkół Miejskich w Rypinie